Hakkımızda

Hakkımızda
Eknak Hakkında

1990 yılında uluslararası nakliye sektöründe hizmet vermeye başlayan firmamız, dünya çapında uluslararası ticaretin önemli bir dalı olan taşımacılık alanında saygın bir yer edinmiştir.İlk günden beri, kara, deniz, hava ve demiryolu taşımacılığında, Türkiye ve İtalya’daki şehirlerde profesyonel kadrolarımız ile nakliye, gümrükleme, sigorta aracılık hizmetleri, depolama, yurt içi/yurt dışı dağıtım ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Eknak olarak, firmamızın kuruluşundan beri, yaptığımız araç yatırımları ve uzman ekibimiz ile beraber, her yıl üzerine koyarak, müşterilerimize en iyi hizmeti verme hedefimize ulaşmanın sevincini yaşamaktayız.

2010 yılında İtalya’da kurulan Eknak SRL güvencesiyle, Trieste, Udine, Padova, Bologna, Modena, Milano, Prato, Roma ve Napoli gibi İtalya’nın önemli şehirlerindeki mevcut gümrükleme ve depolama imkânlarıyla, parsiyel taşımalarda sorunsuz ve avantajlı hizmet sağlıyoruz.

Çevreye duyarlı Euro 5 ve Euro 6 normlarındaki araçlarımız 24 saat uydu takibi ile kontrol edilmektedir.Bu sayede hizmet verdiğimiz firmaların gönderilerine anlık olarak bilgi akışı sağlanmaktadır.

Yurt dışı bağlantılarımız ve iş ortaklarımızla, güvenilir ve saygın yerimizi sağlamlaştırarak özveri ile hizmet sunmaya devam ediyoruz.