EKNAK ULUSLARARASI NAKLİYAT

İTALYA BAŞTA OLMAK ÜZERE TÜM AVRUPA 'YA
Eknak, kurulduğu yıllardan günümüze kara, deniz, hava ve demiryolu taşımacılığında uzmanlaşmış profesyonel kadroları ile müşterilerine bir bütün olarak nakliye, gümrükleme, sigorta aracılık hizmetleri, depolama, yurt içi ve yurt dışı dağıtım ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.
Keşfet

EKNAK HAKKINDA

Biz Kimiz?

1990 yılında uluslararası nakliye sektöründe hizmet vermeye başlayan firmamız, dünya çapında uluslararası ticaretin önemli bir dalı olan taşımacılık alanında saygın bir yer edinmiştir.

İlk günden beri, kara, deniz, hava ve demiryolu taşımacılığında, Türkiye ve İtalya’daki şehirlerde profesyonel kadrolarımız ile nakliye, gümrükleme, sigorta aracılık hizmetleri, depolama, yurt içi/yurt dışı dağıtım ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Yazının Devamı
Hizmetlerimiz
KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Eknak, çevre dostu araçlarıyla İTALYA taşımacılığında uzmanlaşmış kadrosu, yurt içi ve yurt dışı ofisleriyle müşterilerine optimum seviyede karayolu taşıma hizmeti sunmaktadır.
Detaya Git
EXPRESS TAŞIMACILIK

EXPRESS TAŞIMACILIK

EKNAK, yeni hizmeti EKNAK EKSPRES ile acil sevkiyatları olan müşteriler için Avrupa’nın her yerine ihracat ve ithalat taşımalarında çok hızlı çözümler sunuyor.
Detaya Git
ASKILI TAŞIMACILIK

ASKILI TAŞIMACILIK

Eknak, çözüm ortaklı lojistik anlayışıyla tekstil sektörü için askılı taşıma hizmeti verilmektedir.
Detaya Git
HAVA YOLU TAŞIMACILIĞI

HAVA YOLU TAŞIMACILIĞI

Eknak olarak, günümüzün önemli taşıma şekillerinden biri olan havayolu taşımacılığında seçkin şirketlerle yapmış olduğu anlaşmalar ile siz müşterilerimiz için alternatif olarak havayolu taşımacılığı hizmetini de sunmaktayız.
Detaya Git
DENİZ YOLU TAŞIMACILIĞI

DENİZ YOLU TAŞIMACILIĞI

Eknak Uluslararası Nakliyat olarak, yurt dışındaki güvenilir acente bağlantılarımız ve güçlü altyapımız sayesinde FCL ve LCL yüklemelerde tüm dünya limanlarına konteyner ve proje taşımacılığı yapmaktayız.
Detaya Git
DEPOLAMA & DAĞITIM

DEPOLAMA & DAĞITIM

Eknak olarak, profesyonel stok yönetimi ile malın teslim alınma, kayıt ve sevkiyat yönetimini hızlı ve profesyonel şekilde gerçekleştirmekteyiz.
Detaya Git
PROJE TAŞIMACILIĞI

PROJE TAŞIMACILIĞI

Eknak Uluslararası Nakliyat olarak, yurt içi veya yurt dışı güzergâhlarında, siz müşterilerimizin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda, en iyi şekilde hizmet verebilmek adına, yenilikçi ve yaratıcı çözümler sunmaktayız.
Detaya Git
FUAR TAŞIMACILIĞI

FUAR TAŞIMACILIĞI

Siz müşterilerimizin katılım göstereceği yurt içi veya yurt dışında organize edilen; fuar, kongre, tanıtım gibi organizasyonlarda, ihtiyacınıza yönelik olarak hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.
Detaya Git
ONLINE TALEP FORMU Bilgileri Doldurarak online talep işlemlerinizi gerçekleşitirin, hemen sonuç alın. Talepte Bulun
Resimler
Haberler
Konsolide Kargo
19.12.23
Konsolide Kargo
Eknak İtalya’ya haftalık olarak consolide Cargo taşımalarına devam etmektedir. minumum Cargo’dan full truck üklemelerine kadar italya’nın her yerine kapı’dan kapı’ya teslimat yapılmaktadır.
Detaya Git
Eknak Zirveye Çıktı
10.06.20
Eknak Zirveye Çıktı
Sosyal sorumluluk çerçevesinde EKNAK olarak Spil Dağcılığa Sponsor olduk. Spil dağcılık kulübü ile birlikte Zigana’nın Zirvesine çıktık.
Detaya Git
Logo
UKAT
UND
İzmir Ticaret Odası
Ege İhracatçılar Birliği