Karayolu Taşımacılığı

 

Eknak, çevre dostu araçlarıyla İTALYA taşımacılığında uzmanlaşmış kadrosu, yurt içi ve yurt dışı ofisleriyle müşterilerine optimum seviyede karayolu taşıma hizmeti sunmaktadır.

Screenshot_1İtalya’da kuruluşmuş Eknak SRL firması güvencesiyle, Trieste, Udine, Padova, Bologna, Modena, Milano, Prato, Roma ve Napoli’de mevcut depoları özellikle parsiyel taşımalarda hızlı, güvenilir hizmeti gerçekleştirmektedir.

25 yıllık tecrübe ile İtalya taşımalarında müşterilerine maksimum hizmet kalitesini yaygın yurt dışı bağlantıları, gümrükleme, depolama, yurt dışı iç taşıma hizmetleri ve alternatif çözümleriyle her zaman müşterilerine güvenli, zamanında, sorunsuz taşımayı  sunmayı  ilke edinmiştir.

Bunun dışında başta İsviçre olmak üzere diğer Avrupa ülkelerine uluslararası güvenilir bağlantılarıyla, tüm ticari, operasyonel ve hukuki konuları göz önünde bulundurarak müşterilerine en uygun taşıma modellerini ve çözüm önerilerini sunmaktadır.

Yeni yapılanmasıyla Eknak, İsviçre taşımalarında da adından söz ettirmeye başlamıştır. Özellikle güney İsviçre taşımalarında, İtalya güzergahı tercihiyle çok kısa transit süre sunabilmektedir.

Firmamız, çevreye duyarlı Euro 3 ve Euro 5 normlarındaki araçlarıyla, 24 saat uydu takibi ile kontrol edilmektedir. Bu sayede mal güvenliğinin yanı sıra anlık bilgi akışı sağlanmaktadır.